Bilal Yıldırım İle De France Damızlık Koyun Çiftliği

Bilal Yıldırım İle De France Damızlık Koyun Çiftliği

Adı         : Bilal Yıldırım İle De France Damızlık Koyun Çifliği

Yetkili   : Bilal YILDIRIM

Adres    :  Akmescit Mah. Gülveren Cad. No:42 Bünyan KAYSERİ

Telefon : 0538 647 45 34

15.05.1994 Doğumlu 1 çocuk babasıyım Kayseri Akmescit kasabasında ikamet ediyorum Erciyes Üniversitesi Muhasebe ve Vergi uygulamaları mezunuyum Geçmişe dayalı Hayvancılık ve Tarım işleriyle uğraşım hep devam etmiştir. 2020 Ocak ayından itibaren İle de France ırkı Koyun yetiştirmekteyim prensibim sürümü selekiyonlayarak ülkemize ırkın en iyisini en üstünü üretmektir İle de France olarak 140 Dişi hayvanımızla yola devam etmekteyiz Türkiyenin Her bir köşesine çiftliğimizin Hayvanları hemen hemen nasip olmuştur önceliğimiz müşterilerimizi memnun etmektir Doğru dürüst disiplinli çalışarak Milletimizin Hayvancılığına bir katkıda bulunmak benim için en güzel Mutluluktur.Ile de France ırkına yönelik derneğimizi Kurma Birlikte çalışmalar yürütme Irkı en üst seviyeye çıkarma en büyük Mutluluğumdur

1. Sınıf Ile De France Koyun ırkı damızlık yetiştiriciliği yaparak, Ülkemiz hayvancılığına katkıda bulunmak, bu işi yapan çiftçilerimize öncü bir görev üslendik.

Yetiştirdiğimiz her hayvan kendi ırkı ile çiftleşerek ırkın korunması sağlamaktadır. Çiftliğimizden veya dernek üyesi çiftliklerimizden alacağınız her hayvan orijinal ırktır.

Çiftliğimizde yetiştirilen hayvanlar doğumundan, kendi gebeliğini ve sonrasında kendi doğumlarına kadar veteriner hekimlerin sürekli sağlık kontrolleri yapılması ile yetiştirilmektedir. İlaç, Aşı vs kullanımları kayıt altındadır. Geniş ve Sağlıklı alanlarda yetiştirme yapılmaktadır.

Hayvan alımınız öncesinde çiftliğimizi gezebilir ve hayvanlar hakkında daha geniş bilgiyi edinebilirsiniz.

Çiftliğimizden alındığı söylenen bir hayvanı alıyor iseniz, derneğimiz web sitesindeki küpe sorgulamada sayfasından teyit edebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan veya iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz